Jan Luyken Amsterdam - Kleine kamer 1 tweepersoonsbed

Jan Luyken Amsterdam by Leonardo Hotels

Amsterdam, Nederland
Waar
Voer een bestemming in om te beginnen met zoeken
promocode
Promocode geldig
Wanneer
26 Mrt-26 Mrt
Gasten
1 Kamer, 2 Gasten
Gegarandeerd de beste prijs

Hotel info

Jan Luijkenstraat 58, 1071 CS Amsterdam
Dicht bij musea, winkels en tramverbindingenBekijk de kaart

Voorzieningen

Gratis Wi-FiGratis Wi-Fi
OntbijtOntbijt
FitnessruimteFitnessruimte
Huisdieren toegestaanHuisdieren toegestaan
Niet-roken hotelNiet-roken hotel
ToegankelijkheidToegankelijkheid
AirconditioningAirconditioning
RoomserviceRoomservice
Flatscreen TVFlatscreen TV

Over het hotel

Voorheen onderdeel van Eden Hotels

Welkom bij Jan Luyken, uw tweede thuis in Amsterdam. Gelegen in een romantische, met bomen omzoomde straat - op een steenworp afstand van alle beroemde musea - biedt dit historische herenhuis een boetiekervaring van een klasse apart.

Zin om te winkelen? Wandel dan naar de exclusieve boetiekjes van de P.C. Hooftstraat of bezoek de charmante Negen Straatjes, op slechts een klein stukje lopen.

Onze kamers zijn perfect om te ontspannen, maar er is meer om van te houden. Blader door een bestseller in de bibliotheek of check je mail, bereid een snack in de gastenkeuken of geniet van de rustige sfeer in onze privétuin. Heb je nieuwe energie nodig? De fitnessruimte en ontspanningsruimte zorgen voor een balans tussen rust en ontspanning, of je nu onderweg bent of het rustig aan doet.

Begin je dag met een heerlijk ontbijt van verse, lokale ingrediënten voordat je op ontdekkingstocht gaat. Of je nu door de grachten fietst of een biertje drinkt in een van de lokale cafés, de avonturen van Amsterdam liggen voor de deur. En als de dag ten einde loopt, kom je terug voor een drankje of twee in onze gezellige lounge - de perfecte plek om na te denken over de ontdekkingen van de dag.

Bij Jan Luyken gaat het erom dat je je thuis voelt. Kom als gast, vertrek als vriend - en laat de charme van Amsterdam de rest doen.

Kamers

Welkom in je persoonlijke toevluchtsoord in het Museumkwartier! Onze kamers zijn niet alleen een plek om te slapen en te douchen - ze zijn ontworpen om je dat ultieme boetiekgevoel te geven. Met een interieur dat stijl en comfort moeiteloos in balans brengt, zijn deze kamers gemaakt om tot rust te komen. Dus ga je gang, schenk jezelf een thee in, zak weg in het wolkachtige bed en geniet van het moment! Modieus en fantastisch, de ruimte voelt meer aan als het appartement van je coole vriend dan als een hotelkamer - alleen met beter onderhoud.

Of je hier nu bent om te werken, te ontspannen of op ontdekkingstocht te gaan, in onze kamers voel je je meteen thuis. Met doordachte accenten en een uitnodigende sfeer, belooft uw verblijf zo uniek te zijn als de stad zelf.

Bij Leonardo Hotels geven we om jou en het milieu! Om prioriteit te geven aan eco-bewustzijn, maken we nu uw kamer schoon op aanvraag via onze in-house hotel app, Duve. Je vindt alle details bij het inchecken in je kamer. Laten we samen bijdragen zonder afbreuk te doen aan uw comfort!

Knusse kamer, eenpersonbed

Knusse kamer, tweepersoonsbed

Kleine kamer, tweepersoonsbed

Medium kamer, tweepersoonsbed

Studio kamer, 1 king eenpersoonsbed

Book direct
Book direct

Boek direct en krijg 10% korting

Schrijf je nu gratis in voor onze AdvantageCLUB en word beloond voor jouw loyaliteit!

Verzamel punten voor gratis overnachtingen in de deelnemende Leonardo Hotels.

Laagste tarief gegarandeerd
Beveiligde online betaling
Geen verborgen boekingskosten
Ben je al lid?
Ben je al lid?

Diensten & activiteiten

Dining
  • Ontbijtbuffet:

    Dagelijks 7.00 - 11.00

  • Ontbijt

  • Lobby / Lounge

Activities
  • Sportschool

  • Fietsverhuur

    Gratis voor hotelgasten (afhankelijk van beschikbaarheid, aanvragen bij de receptie)

  • Bibliotheek

  • Wildgebieden

Service
  • Bagageopslag

  • Roomservice

  • Babybedjes

Outdoors
  • Tuin

  • Zonneterras

  • Binnenplaats

Pets
  • Huisdieren toegestaan:

    Breng het hotel vooraf op de hoogte

VERKEN Jan Luyken Amsterdam by Leonardo Hotels

Vervoer
Bushalte Museumplein160 m
Rijksmuseum Tramstation180 m
Tramstation Van Baerlstraat250 m
Bushalte Leidseplein550 m
Metrostation Vijzelgracht800 m
Amsterdam Zuid2,8 km
Amsterdam Centraal2,8 km
Amsterdam Zuid2,8 km
Amsterdam RAI3,1 km
Snelweg A1016,0 km
Amsterdam Schiphol21,0 km
Hoogtepunten
Moco Museum150 m
P.C Hooftstraat160 m
Van Gogh Museum290 m
Museumplein350 m
Rijksmuseum350 m
Melkweg800 m
Heineken ervaring900 m
Vondelpark1,0 km
Bloemenmarkt1,4 km
Foodhallen1,6 km
De Pijp1,7 km
Koninklijk Paleis Amsterdam2,1 km
Bedrijven / Beursterrein
RAI Tentoonstelling2,7 km
Arcadis NV3,1 km
Booking.com Hoofdkantoor3,3 km
G-Star5,4 km

Restaurants en Bars

Begin de dag op je eigen tempo, net als thuis, met een selectie van ontbijtfavorieten die dagelijks van 07:00 tot 11:00 uur worden geserveerd. 

Ons uitnodigende ontbijt is afkomstig van lokale en biologische producenten en wordt elke ochtend vers geserveerd. Pak een bord en help jezelf aan onze ontbijthoek met een selectie van brood, gebak, beleg, ontbijtgranen, muesli, yoghurt, fruit, koffie, thee en sap. Als je graag op een vroeger tijdstip wilt ontbijten of als je speciale dieetwensen, allergieën of voedselvoorkeuren hebt, zullen we je graag van dienst zijn. Laat het ons van tevoren weten en we zullen de nodige regelingen treffen.

Openingstijden

Ontbijt
Dagelijks07:00 - 11:00
Vanaf
170
per nacht